جشن فارغ التحصیلی

" ایران زادگاه من است.

  امیدوارم که در همه حال اندیشه، عمل و گفتارم به دور از تعلل و کاستی مورد رضای خداوند قرار گیرد. "

دیروز 30 اردیبهشت 86، بزرگترین و باشکوهترین جشن فارغ‌التحصیلی، ویژه دانش آموختگان 14 رشته فنی و مهندسی سال 85 دانشگاه علم و صنعت برگزار شد. خوشبختانه من و دوستانم هم این شانس رو داشتیم که در  اولین جشن فارغ‌التحصیلی یکپارچه دانشگاه شرکت کنیم. فضای جالبی بود. تا به حال اینهمه هیجان و شادی یکجا ندیده بودم! همه چیز خوب و پر از ابهت بود. همه دانش‌آموختگان با ادای سوگندنامه مهندسی " ایمان، شرف و وجدان خود را گواه گرفتند که به واسطه تخصص و دانشی که اندوخته‌اند متعهدانه در راه درستی و پرهیزکاری گام بردارند و محیطی پر از محبت، صفا، عشق و علاقه به خدمتگذاری بی‌ریا به مردم و وطن را به وجود آورند."

 اخبار جشن در اکثر خبرگزاری‌های کشور از جمله ایسنا، ایرنا و .. انتشار یافت.

 تاریخچه دانشگاه:

 « دانشگاه علم و صنعت ایران در زمینی به مساحت 420 هزار متر مربع در شمال شرق تهران واقع شده است. این دانشگاه 78 سال سابقه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دارد. هسته اولیه دانشگاه در سال 1308 با هدف ایجاد زمینه های لازم برای تحصیلات دوراه عالی مهندسی در کشور، با نام هنرسرای عالی در خیابان 30 تیر(قوام‌السلطنه سابق) تاسیس شد. در سال 1336 هنرسرای عالی با تغییراتی به محل فعلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر انتقال یافت و به عنوان انستیتو تکنولوژی تهران(ITI) هنرسرای عالی فنی، فعالیت خود را ادامه داد. و از سال 1341 به بعد به محل فعلی در نارمک انتقال یافت. » 

/ 2 نظر / 9 بازدید
عمو داوود

سلام دوست خوبم. بسيار خوب و قوی نوشتيد. وبلاگ زيبا و جونداری بوجود اورديد بلوگی که ارزش خوندن را دارد. اميدوارم اين توفيق را داشته باشم که دفعات بعديی هم برای بازديد از اين وبلاگ وجود داشته باشه. دوست خوبم به کارتون ادامه بديد . اميدوارم هميشه به همين منوال خوب و زيبا و هدفمند واقع بشه. دوستدار هميشگی شماعمو داوود