بوی بهار

بوی بهار به مشام می رسد.حال و هوای زندگی را حس می کنم. این روزها خیلی دوست داشتنی تر از روزهای عید است. تکاپوی مردم برای استقبال سال جدید، خریدهای جورواجور قبل عید، تهیه وسایل تزئینی سفره هفت سین واقعا زیبا است. حضور فعالتر دست فروشها و گل فروشها و حاجی فیروزها... را دوست دارم.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 سال نو به عنوان یک تحول مثبت انگاشته می شود حتی اگر واقعا اینطور نباشد. روحیه مردمی را که به امید وقایع خوب سال جدید نشسته اند بیشتر از همه دوست دارم.

پ.ن: شاید اینهایی که من دوست دارم خیلی بزرگ نباشند مانند بقیه چیزهای مورد علاقه ام مثل صدای زیبای احسان خواجه امیری، دوبله فارسی کارتون IceAge!، تابلو فرشهای ابریشمی به خصوص با طرح نقاشیهای فرشچیان(این یکی واقعا شاهکار بزرگی است)، برنامه شبهای پنجشنبه رادیو پیام به خصوص داستانهای محمد صالح علا و بی بی اش، راننگی در باران! و...، ولی یک دنیا احساس خوب را در من ایجاد می کنند در حالی که ممکن است برای خیلی ها عجیب و خنده دار به نظر برسد. 

 

/ 9 نظر / 14 بازدید
حامد

سلام . جالب بود . موفق باشيد

یک نفر مثل بقیه

سلام... وبلاگت چقدر قشنگ شده ...چه عکسهای قشنگی انتخاب می کنی ... مرسی... مال تو رو هم نوشتند که به زودی می گذارن ... پیشاپیش تبریک می گم... سلام ات رو هم رسوندم و کلی سلام رسوندند ! دوشنبه و چهارشنبه دانشکده ام... اگه هستی بيا يه ديداری تازه کنيم!

مير علي

و اما مريم من نيز نوای دامبو و سنج را دوست دارم به هنگامه‌ءاذانی که از سر شوق بر زبانم بيايد و بعد خدا را با زنده نگه داشتن نام حسين ز خود خشنود کنم و بگويم حسين جان فدايت / بميرم برايت...... آرزوييست که شايد سخت و خشک در نظر ايد ...ليک بر گرفته از اعتقاديست که ساليانيست در ان مست و دوره گردم..... و شايد برايم هيچ وقت بهار زيباتر از ان نباشد که بنگرم ضريح مقدس علی ابن موسی الرضا را ..... وخوشتر از ان ديدار ياريست که هميشه او را ز خدا م يطلبم....... يا علی

مير علي

چون شکلات رو دوست داشتم خودم اومدم باز سر زدم.... بدون اينکه خبر بدی........ خيلی خوب نيست..... بی خبری..... يا علی

mehr

سلام دوست عزيزم از بابت مطلب زيبايی که برام نوشتی ممنونم. همچنين از بابت لينک هم... اميدوارم در آينده موفق تر باشی و خواننده گانت از نوشته های شيرين شکلاتيت بشتر لذت ببرن. برات آرزوی سلامتی و شادکامی دارم. باز هم به من سر بزن... خوشحال می شم.

فرزاد

بهار بهار يه مهمون قديمی... يه آشنای ساده و صميمی...! بهار شما مبارک! :)

حرفی از آن هزاران

فقط يادآوری می‌کنم که خيلی خوب می‌نويسيد! (نمی‌گم حسودی می‌کنم)! (Just Kidding)

mina

سلام مريم جون واقعا که حال و هوای عيد خيلی خاصه و منم نزدیک عید بعد جوری فيل م ياد هندوستان میکنه ...خونه تکونی ،بدو بدو های شبه عيد ،ترافيک هايی که شبه عيد ادم توش گير ميکنه سبزه ،ماهی،عیدی ...با همه ی اينا کاملا موافقم که رانندگی در بارون اونم با ابی يا سياوش قميشی محشره...روزهای نزديک به عيد شادی رو داشته باشی.

رها

سلام خواستم به اطلاعت برسونم که محمد صالح علاء مجله ی هنری نشانی را منتشر میکنند